Categories: Відповіді

Скільки грошей потрібно для зимівлі на Балі?

Острів Балі в Індонезії давно уподобаний серферами, людьми, які люблять гедонізм і ведуть екостиль життя. Тут зручно зимувати також із дітьми. За 3 місяці життя на райському острові можна вкластися в 113 тисяч гривень на сім'ю із трьох осіб.

Скільки потрібно грошей на зимівлю на Балі?

Те, що потрібно врахувати під час розрахунку вартості зимівлі на Балі: Вартість оренди житла на Балі — щонайменше 300 доларів на місяць за кімнату або 650 доларів за віллу. Загальні витрати на харчування — щонайменше 200 доларів на місяць на одного.

Скільки коштує життя на Балі 2022?

Скільки коштує життя на Балі в місяць. За таких цін і досить скромному харчуванні можна вкластися в 400 $ на двох, якщо трохи шикувати – до 500-600 $. Разом на їжу витрачено: 470 $ на двох. Тобто по 15000 ₽ на людину.

Скільки грошей потрібно для життя на Балі?

Якщо ви їдете як пара, сума на двох на місяць буде меншою: від 1400 доларів, оскільки ви ділитимете житло на двох. Якщо жити більш-менш зручно і не відмовляти собі завжди в усьому, то знадобиться близько 1000-1200 доларів на людину на місяць. Це дуже приблизна мінімальна калькуляція.

Скільки потрібно грошей на місяць на Балі?

Якщо жити на Балі бюджетно, то в місяць потрібний приблизно 300-400 $. Хочете більше зручностей – від 500 $.

Коли найдешевші тури на Балі?

Коли дешевше їхати на Балі звичайно їхати на Балі у низький сезон, тобто з жовтня по березень, буде дешевше всього.

Скільки коштує купити житло на Балі?

на Балі є чотири типи житла: Найдешевший варіант – кісток, він стоїть 1 000 000-2 000 000 IDR на місяць.За ці гроші ви знімаєте невелику кімнату з мінімальними меблями, душовою та можливістю користуватися спільною кухнею. Другий варіант – зняти в індонезійця будинок мінімум на рік (30000000-50000000 IDR).

Які ціни на Балі?

Ціни на Балі на їжу та продукти – 2021

  • Вода, 1.5 літра – від 2500 рупій (13 рублів)
  • Літр молока – 30 000 рупій (160 рублів)
  • Сир моцарелла, 200 гр – 50 000 рупій (250 рублів)
  • Вершкове масло, 225 гр – 45 000 рупій (245 рублів)
  • Яйця, 10 штук – 30 000 рупій (160 рублів)
  • Булка хліба – 30 000 рупій (160 рублів)
admin

Recent Posts

Нестандартная файлово-логическая структура в некоторых моделях внешних дисков

В мире цифровых технологий внешние накопители стали незаменимыми инструментами для хранения, переноса и резервного копирования…

18 години ago

Дверні дотягувачі: комфорт, безпека та естетика у кожному русі

У сучасному будівництві дрібниць не буває. Навіть така на перший погляд проста деталь, як дверний…

18 години ago

Стильні подарунки для чоловіків: коли важлива кожна деталь

Обрати подарунок для чоловіка — завдання не з легких. Щоб справити враження, варто звернути увагу…

2 дні ago

Переваги використання котла тривалого горіння при опаленні приватного будинку

Комфортне проживання в приватному будинку вимагає наявності в ньому системи опалення. Саме вона допомагає піднімати…

3 дні ago

Як купити гарні шини бувші у вжитку

Купівля вживаних шин може бути чудовим рішенням для тих, хто хоче зекономити кошти, не втрачаючи…

3 дні ago

Асортимент спецодягу від Togtrade.com: поєднання безпеки, якості та стилю

У сучасному виробничому середовищі спецодяг давно перестав бути просто уніформою. Це — інструмент, що захищає,…

3 дні ago